صنایع مخاطب

در حال حاضر شرکت مکین تجارت امین با تکیه بر توان فنی و مهندسی، بازرگانی و اجرائی توانسته با همکاری سازندگان مطرح در تمام بخش­های زنجیره ارزش صنایع استراتژیک کشور، هر جا که فرصت­هایی برای ایجاد ارزش باشد، فعالیت کند. در این راستا قادر به تأمین طیف وسیعی از تجهیزات مورد نیاز در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه می­باشد و به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات و تأمین کالای با کیفیت براساس استانداردهای بین المللی برای برآورده کردن الزامات مشتریان و خدمت به کشور اقدام به تاسیس شعب مختلف در سراسر جهان از جمله کشورهای چین، هنگ کنگ، روسیه، سنگاپور، امارات، ترکیه، سوریه و اتحادیه اروپا نموده است.

این شرکت به واسطه نمایندگی­های خود در اقصی نقاط جهان امکان عقد قرارداد مستقیم با شرکت ها و سازندگان معتبر خارجی را دارا می­باشد. این امر منجر به حذف واسطه و امکان ارائه خدماتی با بهترین قیمت و کیفیت با توجه به الزامات و نیازهای کارفرما در هر پروژه را حاصل می­گردد. در نتیجه این شرکت اقدام به اخذ نمایندگی از دو شرکت معتبر بین المللی کرده است.

Runaco International

این شرکت بیش از 55 سال در زمینه تامین انواع پمپ¬های شناور الکتریکی (درون چاهی)، محافظ، جداکننده گازی، موتور الکتریکی یا القایی فعالیت می¬کند. شرکت مکین، علاوه بر اخذ مجوز جهت فروش 6 ماه از شرکت مذکور ،در حال مذاکره با این شرکت جهت تاسیس یک ESP Super Service Center به صورت مشارکتی در کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

TOTA SYSTEMS LLC

این شرکت در زمینه توسعه فناوری های دیجیتال میدان نفتی، تکمیل هوشمند و سیستم های نظارت چاه فعالیت می¬کند و تکنولوژیهای این شرکت در بیش از 1500 چاه در سراسر جهان نصب شده است و شرکت مکین تجارت امین دارای نمایندگی¬های انحصاری این شرکت ¬می¬باشد.

شرکت مکین با رویکردی مشتری محور، با هدف توسعه فعالیت‌های بازرگانی و در راستای تعامل سازنده با کارفرمایان محترم صنایع و به دلیل درک بالا از شرایط واقعی حوزه انرژی اقدام به عقد قرارداد نمایندگی خرید (Purchasing Agency Agreement) با سه شرکت سرشناس کرده است. در ادامه به معرفی این شرکتها می­پردازیم:

RS NOVO HK Limited

یکی از تامین کنندگان پیشرو در زمینه ماشین آلات سنگین و تجهیزات صنعتی با کیفیت در شرق آسیا است و در زمینه خرید مستقیم کالاها و قطعات به نمایندگی از شرکت مکین در کشورهای هند، هنگ کنگ، چین، کره جنوبی و استرالیا فعالیت می‌کند.

VERONIX LLC

یک شرکت پیشرو در امور بازرگانی در کشور امارات است و در جهت خرید قطعات در کشور‌های امریکا، انگلیس، روسیه، اسپانیا، امارات متحده عربی، ترکیه و هلند به نمایندگی از شرکت مکین فعالیت می‌کند.

HIRONA SHOJI

به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در کشور ژاپن، پس از سال‌ها تجربه اکنون قادر به ارائه مشاوره مالی و پروژه‌ای استراتژیک و ساختاریافته است. این شرکت در جهت خرید قطعات در کشور ژاپن به نمایندگی از شرکت مکین فعالیت می‌کند.

مشتریان ما

شرکت مکین تجارت امین به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های بازرگانی، آمادگی ارائه خدمات تخصصی وکالاهای مورد نیاز در جهت برآورده کردن نیازهای صنایع زیرساختی کشور با بالاترین سطوح رضایتمندی به مشتریان، به‌ویژه در صنعت نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع دریایی و انرژی می‌باشد.

×

شرکت مکین تجارت

برای گفتگو از طریق واتس اپ بر روی یکی از پروفایل های ما در زیر کلیک کنید

× ارتباط از طریق واتس اپ