همراهان ما

مدل کسب‌وکار این شرکت­‌ها، مبتنی بر بررسی جامع با راه‌حل‌های مناسب برای محصولات مختلف است. به منظور ایجاد روابط بلندمدت با مشتریان تمرکز این شرکت­‌ها بر روی تعداد محدودی از پروژه­‌ها و هدف­‌ها می‌­باشد.

در واقع بسته به نیاز مشتریان و با به کارگیری شبکه کارشناسان توانا، این شرکت­‌ها قادر به حل مشکلات فنی و مالی هستند و مشکل هرچه که باشد، منابع لازم برای یافتن راه حل را دارند.

به دلیل رویکرد ارزش محور شرکت مکین و همچنین توجه ویژه به ذی نفعان، شرکت‌های نامبرده فراخور نیاز پروژه بکار گرفته می‌­شوند و زمینه خرید مستقیم کالا‌ها به نمایندگی از این شرکت را فراهم می‌­نمایند. در نتیجه این امر، شرکت مکین توانایی تأمین کالا‌های اصل و باکیفیت را دارد و همچین گارانتی و خدمات پس از فروش نیز توسط این نمایندگی­‌ها و شرکت مکین ارائه خواهد شد. در خصوص خط مشی این شرکت در زمینه گارانتی و وارانتی لازم به ذکر است که تمامی گارانتی­‌های مورد درخواست کارفرما به صورت Back-to-Back به سازنده اصلی منتقل خواهد شد و در صورتی که امکان ارائه گارانتی به دلیل وجود تحریم­‌ها و یا عدم تطابق گارانتی مورد درخواست کارفرما و سازنده اصلی وجود داشته باشد، این شرکت به عنوان Gap Filler  عمل کرده و خود راًسا کالا‌ها و تجهیزات را با ساز و کار مخصوص خود گارانتی می‌­نماید.

همچنین شرکت مکین در راستای تقویت توانایی فنی و مهندسی خود در بخش خدمات، اقدام به عقد دو قرارداد استراتژیک با موضوعCooperation and Joint Bidding/Consortia Bidding Framework Agreemnt  با شرکت‌های «پیشگام الماس خاورمیانه» و شرکت فنی مهندسی «صنعت گستر باوی» نموده است که در ادامه به معرفی این شرکت­‌ها می‌­پردازیم:

شرکت پیشگام الماس خاورمیانه

شریک استراتژیک شرکت مکین در حوزه های زیر می­باشد:

  • تامین نیروی انسانی (مهندسی و اجرا) شامل انجام خدمات مشبک کاری، تکمیل و راه اندازی چاه و آنالیز استرس رشته تکمیلی
  • انتخاب تجهیزات و تاج سرچاهی و خدمات مربوط به این تجهیزات شامل تهیه تجهیزات عملیات حفاری، نصب قسمتهای مختلف Well Head
  • خدمات مربوط به چاه­های مجهز به پمپ­های درون چاهی شامل تامین ESPاز شرکت روسی RUNACO بعنوان نماینده رسمی و رانش مجموعه کامل آن
  • تأمین اقلام گل حفاری و افزودنی­های سیمان

همچنین از جمله پروژه­های این شرکت میتوان به تامین سوپروایزر جهت تکمیل چاه فازهای 13، 22 و 24 پارس جنوبی (کارفرما: شرکت پتروگوهر فراساحل کیش)، تامین سوپروایزر برای مونتاژ، دمونتاژ و تعمیر کریسمس تری فاز 13 پارس جنوبی (کارفرما: شرکت پتروپارس ) و تامینWH & Xmas tree برای میدان نفتی یلدا و پارس جنوبی(کارفرما: شرکت بین الملی حفاری) اشاره نمود.

شرکت صنعت گستر باوی

این شرکت توسط گروهی از مهندسین مجرب دریایی در سال 2005 میلادی تأسیس و شریک استراتژیک شرکت مکین در حوزه های زیر می­باشد:

  • تعمیرات اساسی دکل های حفاری دریایی شامل تعمیر و سرویس سیستم­های حفاری، موتورها و…
  • تعمیرات اساسی دکل های حفاری خشکی شامل تعمیرات موتور، پمپ­های گل و ساخت مخازن سوخت، آب و گل
  • خدمات برق و الکترونیک شامل تعمیرات، نصب و بازسازی انواع تجهیزات فنی و ناوبری بر روی شناورها
  • خدمات فنی و مکانیکی شامل تعمیرات و سرویس انواع موتورهای دیزل، توربین، پمپ، جرتقیل، کمپرسور و …
  • خدمات تاسیساتی، جوش کاری و برش کاری، بلاست و نقاشی و تعمیرات زیر آبی
  • تهیه و تامین قطعات یدکی برای انواع موتورها، دستگاه­ها و سیستم­های شناورهای دریایی و دکل­های حفاری، تهیه و تامین موتور و ژنراتورهای دریایی

همچنین از جمله پروژه­های این شرکت میتوان به تعمیرات اساسی 5 موتور کاترپیلار 3516 در دکل حفاری نفت PARADISE متعلق به شرکت پتروگوهر فراساحل کیش، پروژه نوسازی دکل حفاری نفت سینا-1 متعلق به شرکت پتروگوهر فراساحل کیش اشاره نمود.

×

شرکت مکین تجارت

برای گفتگو از طریق واتس اپ بر روی یکی از پروفایل های ما در زیر کلیک کنید

× ارتباط از طریق واتس اپ